Klausimai

Atsakymai į klausimus

Svetlana (2019.11.18)

"Laba diena, gyvenu Veterinarijos g. 4,  kokia ambulatorijai ir gydytojui priklausyčiau? 
Norėčiau pereiti iš jūrininkų poliklinikos."

Šiaurinėje miesto dalyje VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos padalinių nėra. Jei norite lankytis adresu Taikos pr. 76 ir sudaryti sutartį su Jūsų pasirinktu gydytoju, prašome atvykti į registratūrą su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Karina (2019.11.18)

"Laba diena, teko girdėti, jog registruotiems šioje įstaigoje nepilnamečiams asmenims burnos higienos paslauga yra nemokama. Ar tai tiesa? Jeigu ne, kokia šios paslaugos kaina? Ačiū"

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje nepilnamečiams asmenims burnos higiena teikiama nemokamai.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Vismantas (2019.10.02)

"Laba diena, bandau gauti savo vaikiškų skiepų istorijos knygutę. Kaip operatyviausiai būtų įmanoma gauti informaciją apie vaikystėje atliktus skiepus?Ar galite šią informaciją suteikti elektroniniu būdu arba telefonu, ar būtinai reikia kreiptis vietoje atvykus?"

Norint gauti savo skiepų istorijos išrašus, prašome atvykti į VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos registratūrą prie I arba II registratūros langelio (Taikos pr. 76, Klaipėda) su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Originalas nebus išduodamas, Jums galėsime pateikti išrašų kopijas.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Danguole (2019.08.01)

"Ar Jūsų įstaigoje teikiamos nuolatinės sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, kurios metu pacientui vaistai išrašomi nuotoliniu būdu ir nereikia atvykti į gydymo įstaigą?"

Taip. Registratūroje reikia atidėti gydytojui kortelę ir pagal ministro įsakymą per 3 d.d. gydytojas išrašys vaistus.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


 

Edita (2019.07.08)

"sveiki , norejau pasiteirauti ar reikia gyditojos siuntimo ,kad uzsisakyti procedura ,,zarko duso ,??? ir kokia kaina proceduru??? deekui .lauksiu atsakymo" 

Šarko dušo procedūra yra mokama. Vienos procedūros kaina – 4, 90 eur. Reikalingas gydytojo siuntimas bei registracija pas gydytoją-reabilitologą.  Mielai priimsime Jums patogiu laiku.

Gydytoja-reabilitologė L. Golikova


Viktorija (2019.07.01)

"Laba diena, norėčiau persiregistruoti į Jūsų SPC pas šeimos gydytoja Valentina Kudrickaja, šiuo metu esu registruota Mažeikių rajone. Ar tai galima padaryti internetu ar reiktu atvykti į registratūrą?"

 

Norėdama prisiregistruoti prie mūsų gydymo įstaigos, Jūs turite atvykti į VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro registratūrą, adresu Taikos pr. 76,  su asmens dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


 

Giedrė (2019.06.26)

"Sveiki, esu neprisirašiusi prie jūsų poliklinikos, tačiau noriu praeiti higienos įgūdžių mokymus. Ar galiu tai padaryti pas jus, jei nesu prisirašiusi? Ačiū už atsakymą." 

Taip, higienos įgūdžių kursus išklausyti galite ir neprisirašiusi prie mūsų gydymo įstaigos.

Sveikatos mokymų organizatorė I. Jocienė

 


Henrita (2019.05.31)

"Noreciau priregistruoti dar negimusi vaika pas gydytoja Vaidaugu ambulatorijoje, kur man reiktu atvykti? Ir kaip vyks registracija, nes vaikas dar negimes, o kai gims, gydytojas turi atvykti i namus apziureti pirma karta."

Jūs turėtumėte atvykti pas gydytoją prieš gimdymą susitarti iš anksto bei informuoti apie numatomą gimdymo datą. Vaiką pas gydytoją galima priregistruoti tik jam gimus.

 

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Laima (2019.05.27)

      "Kiek kainuoja burnos higiena prisirasiusiems jūsų poliklinikoje" 

 

Burnos higienos kaina priklauso nuo turimų dantų skaičiaus.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


 Anastasija (2019.05.15)

                                                             "Sveiki, ar reikia siuntimo pas genekologą? Noriu profilaktiškai pasitikrinti."

Jeigu Jūs pageidaujate profilaktiškai pasitikrinti pas gydytoją akušerį-ginekologą ir esate prisirašiusi pas šeimos gydytoją mūsų Centre, siuntimo nereikia.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


 

Raimonda (2019.05.15)

"Laba diena,jei esu prisiregistravusi jurininku poliklinikoje,taciau ginekologe noreciau jusu poliklinikoj pasirinkti ir pas ja lankytis,ka tuo atveju man daryti?...Aciu uz atsakyma." 

Jeigu pageidaujate gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijos Klaipėdos sveikatos priežiūros centre, o esate prisirašiusi Jūrininkų SPC, Jūs galite konsultuotis pas antro lygio gydytoją akušerį-ginekologą, turint siuntimą antro lygio gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai iš savo šeimos gydytojo kiekvienam vizitui. O jeigu Jūs esate nėščia, nėščiųjų priežiūra teikiama tik ten, kur Jūs esate prisirašiusi, tai yra Jūrininkų SPC.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Neringa (2019.05.13)

 "Sveiki. Ar galima pasiimti siuntimą ne iš savo šeimos gyditojos, jei tuo metu tavo šeimos gyditoja nedirba?" 

Siuntimą išduoti gali tik šeimos gydytojas arba jam nesant, jį vaduojantis gydytojas, kuris sprendžia išdavimo tikslingumą ir esant indikacijoms jį išduoda.

 

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Irena  (2019.05.09)

  "Ar telefonu galima issirasyti nedarbingumo lapelį ?" 

Telefonu išsirašyti nedarbingumo pažymėjimą galima tik Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai paskelbus gripo epidemiją.

 

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Gabrielė  (2019.05.02)

  "Kokiomis dienomis ir kokiomis valandomis , kuriame kabinete galima praeiti medicininę dėl darbo , bei ar reikia registruotis norit gauti leidimą dirbti su maistu ?" 

Norint atlikti medicininę patikrą dėl darbo prašome kreiptis darbo dienomis į 701 kabinetą 9.00 – 16.00 val. Higienos įgūdžių kursai maisto įmonių darbuotojams vyksta kasdien 11 val. (iš anksto registruotis nereikia).

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Germantė  (2019.04.28)

"Sveiki noriu paklausti ar kainuoja prisirasymas prie jūsų poliklinikos pas šeimos gydytoją?"

Prisirašymas prie įstaigos pirmą kartą kainuoja 0,30 eur., o jei po paskutinio prisirašymo nepraėjo 6 mėnesiai – 3,00 eur.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Vytas (2019.04.25)

"Sveiki,ar reikia iš anksto užsiregistruoti norint pasitikrinti sveikatą dėl darbo? Į kokį kabinetą reikia eiti?"

Registruotis iš anksto nereikia, atvykite į 701 kabinetą 9.00 – 16.00 val.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Agnė (2019.04.19)

"Sveiki. Kiek pas jus kainuoja burnos higiena?"

Priklauso nuo dantų skaičiaus, nuo konkromentų kiekio, kur susiformavę akmenys (po dantenomis ar virš jų). Kaina skiriasi prisirašiusiems ir neprisirašiusiems mūsų Centre pacientams. Vieno danties kaina svyruoja 1,20 eur. – 1,70 eur.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vedėja R. Kavolienė


Renata  (2019.04.15)

"Laba diena norėčiau pasiteirauti kaip yra priimami neįgalus žmonės pas šeimos gydytojus. Ar jiems reikia imti talonelius?" 

Talonas pas gydytoja reikalingas, nes talone nurodomas ir skiriamas laikas priėmimui. Nesant galimybei užsiregistruoti iš anksto priėmimo laiką reikia derinti su gydytoju.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Laura  (2019.04.04)

"Laba diena, jei nesu uzsiregitravusi jusu poliklinikoje, ar galiu pereiti komisija del teisiu? Kokiame kabinete ir nuo kelintos valandos?

Jeigu nesate prisiregistravusi mūsų gydymo įstaigoje, Jums reikia atnešti išrašą iš savo šeimos gydytojo apie persirgtas ligas. Jums reikia atvykti į Profilaktinį skyrių 701 kab., kabinetas dirba nuo 8.00 val.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Guoda  (2019.04.04)

"Sveiki, ar galiu eiti tvarkytis dantis į jūsu Sveikatos proežiūros centra, nors esu registruota kitame mieste, čia gyvenu neregistruota. Galimybės važinėti pas odontologa savo mieste neturiu. Kokias prielaidas galėtumėte pasiūlyti? Ar tik registracija jūsu Sveikatos priežiūros centre?"

Galite gydyti dantis mūsų gydymo įstaigoje, kaip pacientė neprisirašiusi prie Vš. Į. Klaipėdos sveikatos priežiūros centro. Įkainiai didesni negu prisirašiusiųjų.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Giedrė  (2019.03.04)

"Laba diena, Ar teikiamos odontologų paslaugos (danties - šaknies rovimas) neįgaliems asmenims namuose. Jei taip kur kreiptis. Ačiū." 

Namuose ši paslauga neteikiama, turite organizuoti paciento atvežimą į odontologinį kabinetą.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Julija (2019.01.28)

"Sveiki.Kam priklauso nemokamas viso kuno masazas?Jeigu neturiu jokiu letiniu lygu,galiu prasyti siuntimo savo seimos gydytojos?

Klaipėdos sveikatos priežiūros Centre nemokamas masažas atliekamas pagal fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paskyrimą.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Aurelija (2018.11.19)

"Laba diena. Norėjau paklausti, ar galima pas jus kreiptis gydytojo ginekologo konsultacijai, jei nesu prisirašiusi jūsų poliklinikoje? Kiek tokiu atveju kainuotų ginekologo konsultacija. Ačiū." 

Kreiptis galima. Turint siuntimą iš Jūsų šeimos gydytojo, gydytojo akušerio-ginekologo konsultacija bus nemokama, jei siuntimo neturite – mokama. Mokama konsultacija kainuoja 15,30e, su echoskopija ar kolposkopija – 27,10e.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Živilė (2018.11.14 ) 

"Sveiki. Norėčiau sužinoti nuo kokio amžiaus galima kūdikius vesti į baseiną, užsiėmimams, ir kokia būtų kaina?"

Klaipėdos sveikatos priežiūros centre užsiėmimai vaikams vyksta nuo 7 savaičių - vonelėse, nuo 6 mėnesių – baseine. Vonelių kaina vienam kartui – 5,80e., baseino – 8,30 e. Apsilankius pirmą kartą vonelėse atliekamos 3 procedūros, kurių metu kineziterapeutės mokina tėvelius pratimų vandenyje. Po apmokinimo galima dirbti su vaiku namuose, bet būtina apsilankyti vėl, nes vėliau didinamas krūvis vaikui. Vaikai sulaukę 6 mėn. keliauja į baseiną kartu su vienu iš tėvų. Nuo 4 metų vyksta vaikų grupiniai užsiėmimai. Rekomenduojame 1-2 kartus per savaitę.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


                                                                                                                                        Margarita (2018.09.10)

"Laba diena, norint prisiregistruoti pas seimos gyd. dirbanti sioje istaigoje reikia atvykti i vieta?"

Norint prisirašyti Klaipėdos SPC reiktų atvykti į registratūrą prie 3-čio langelio ir pateikti asmens dokumentą. Kaina – 0,30 eur. (jei po paskutinio prisirašymo praėjo puse metų ar daugiau) arba 3,00 eur. (jeigu dar nėra praėję pusę metų).

Registratūros vyresnioji administratorė Silvija Janušonienė


Kristina (2018.08.31)

"Labas vakaras noriu pasidaryti tepinelio tyrima. Norejau paklausti ar reikia uzsiregestruoti? Ir kiek kainuoja?"  

Laba diena. Socialiai draustiems ir Klaipėdos SPC prisirašiusiems pacientams ginekologinis tepinėlis atliekamas nemokamai. Reikia atvykti į priėmimą pas gydytoją ginekologą. Tai padaryti galite užsiregistravus iš anksto arba kreiptis į registratūrą ir Jus nukreips pas tuomet dirbantį gydytoją-ginekologą.

 

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja Irina Bondarenko


Rita (2018.07.26)

"Noreciau paklausti keleta klausimu. Kaip per pusvalandi sugebama isdalinti talonus visam menesiui pedikiurui gydomajam? Ir antras klausimas - vakar liepoos 16 d.,atvykau i poliklinika, kad gyvai pasiimti talona, nes telefonu neimanoma prisiskambinti.Vaizdas, nors kviesk zurnalistus! Visi langeliai dirba, bet zmoniu srautas taip suskirstytas, kad prie visu langeliu po viena zmogu arba nei vieno, o prie pirmo langelio- 100 zmoniu? Kodel taiop "protingai" sugalvota? Pensininkai, invalidai ir t.t. turi stoveti puse dienos? Eile greitai neina, tycia stovejau ir ziurejau. Aisku, isejau, nes del sveikatos negaliu tiek stoveti. Todel norisi paklausti, kodel tyciojates is zmoniu?" 

Laba diena. Talonai rugpjūčio mėnesiui buvo dalinami tik vienai savaitei, nes gydomojo pedikiūro kabineto bendrosios praktikos slaugytoja atostogaus 2018 08 13 – 2018 08 31 d. Talonai yra dalinami keliais būdais:

  1. Telefonais: 8 (46) 496720; 8 (46) 796719; 8 (46) 343971.
  2. Registratūroje prie 1 langelio.
  3. Elektroninėje sistemoje – sergu.lt

Diabetu sergančių žmonių nuolat daugėja, todėl talonų nuolat trūksta. Beje, ši paslauga atliekama ne tik mūsų Centre. Ja galite pasinaudoti: Jūrininkų SPC, „Uosto poliklinikoje“. Apgailestaujame, dėl patirtų nepatogumų.

Registratūros vyresnioji administratorė Silvija Janušonienė


Aldona (2018.04.19)

"labas mano dukra susirgo 1 tipo cukrinis debetas dabar gulim kauno klinikuose o kaip paleis namo net bijau kaip cia bus su tais skaicizvimais angliavandeniu tsi ar pas jus yra dietologe kur galetume kreiptis" 

Laba diena. Klaipėdos sveikatos priežiūros centre dietologo nėra. Jums reikėtų kreiptis į Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinę polikliniką, adresu Karoso g. 13, endokrinologo ir dietologo konsultacijai.

Vyresnioji vaikų ligų gydytoja – šeimos gydytoja Nijolė Mandeikienė


Gražvydas (2018.04.06)

"Laba diena, kadangi paskambinus informacijos numeriu nukreipiama yra į skiepų kabinetą, o ten nekelia ragelio tai prašau informuoti ar turite skiepų suaugusiems ir vaikams nuo erkinio encefalito ? Jei taip tai kokio tai gaminto ir kokia kaina ? Iš anksto Ačiū už greitą atsakymą"

Laba diena. Taip, turime vakciną nuo erkinio encefalito "TicoVac" (Austrijos gamintojo). Kaina vaikui – 23,10 eur., suaugusiam – 23,80 eur.

Skiepų kabineto bendrosios praktikos slaugytoja T. Tamulynienė


Andrej (2018.03.27)

"Sveiki, ar epidemijos metu galima gauti nedarbingumo pazymejima telefonu?"

Laba diena. Epidemijos metu nedarbingumo pažymėjimą galima rezervuoti telefonu.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Marija (2018.03.16)

"Sveiki! Esu nescia noriu atsistoti iskaitai pas gynekologa I universitetyne ligonine . Tam reikia man siuntyma is seimos gydytojos. Ar gali duoti seimos daktare siuntyma? Aciu" 

Laba diena. Nėščiųjų priežiūra yra vykdoma pirmame lygyje. Nėščiąją prižiūri gydytojas akušeris-ginekologas arba šeimos gydytojas. Į Universitetinę ligoninę nėščiosios siunčiamos tik konsultacijai. Siuntimą konsultacijai gali duoti nėščią prižiūrintis gydytojas (šeimos medicinos gydytojas arba gydytojas akušeris-ginekologas).

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Sigutis (2018.02.12)

   "Sveiki, ar pas Jus vyksta mankštos baseine nėščioms?"

Laba diena, Nuo 2017 06 01 d. Centro 1-as šeimos medicinos skyrius, veikęs adresu Pievų tako g. 38, perėjo viešosios įstaigos Jūrininkų sveikatos priežiūros centras žinion, apie ką buvo informuota viešosios įstaigos Klaipėdos sveikatos priežiūros centras internetinėje svetainėje adresu: klaipedosspc.lt skiltyje „Informacija“ (taip pat ir miesto dienraščiuose).

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja A. Pangonienė


Kristina (2018.01.26)

   "Sveiki, ar pas Jus vyksta mankštos baseine nėščioms?"

Laba diena, Klaipėdos sveikatos priežiūros centre Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje vyksta kineziterapija vandenyje nėščiosioms (gydomoji mankšta). Užsiėmimus praveda patyrę kineziterapeutai. Prašome kreiptis į 115 kab. (baseinas) arba į 202 kab. Rekomenduojame turėti siuntimą iš akušerio-ginekologo ar gydytojo reabilitologo, kad galite lankyti baseiną. Užsiėmimai mokami.

FMR skyriaus vedėjas V. Rožnov


Kristina (2018.01.25)

   "Sveiki. Norėjau paklausti, ar būtinai reikia būti prisiregistravus prie jūsų, jeigu noriu su siuntimu iš savo miesto eiti prie GYDYTOJO OTORINOLARINGOLOGO?"

Laba diena, Informuojame, kad pas gyd. specialistus su siuntimu galite kreiptis į bet kurią įstaigą, teikiančią šias paslaugas.

Centro vyr. gydytoja L. Venckienė


Indrė (2018.01.22)

   "Sveiki, ar išduodate kompensuojamų vaistų knygeles.? Kokius dokumentus reikia su tavimi turėti? Turiu sena knygelę, bet vaistinėje negalėjo išduoti paskirtų vaistų, kadangi buvau išvykusi gyventi į užsienį.Psgarbiai, I.J."

Laba diena, Klaipėdos sveikatos priežiūros centre išduodamos kompensuojamų vaistų knygelės (105 kab.). Su savimi turėkite seną kompensuojamųjų vaistų knygelę ir asmens dokumentą.

Registratūros vyresnioji administratorė S. Janušonienė


Giedrė (2017.12.06)

   "Laba diena,Norėčiau paklausti ar jūsų SPC yra teikiama vaistų leidimo į raumenis paslauga, bet su atvykimu į paciento namus? Jeigu taip, tai kokia yra šios paslaugos kaina? Taip pat norėčiau paminėti, jog pacientas registruotas kitoje klinikoje, ne jūsų SPC."

Laba diena, Ši paslauga Klaipėdos sveikatos priežiūros centre neteikiama.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Ernesta (2017.12.04)

   "Sveiki,aš priklausau šiai poliklinikai ir noriu pasiteirauti sergu diabetu man atliks operacija ar pas jus yra ramentų ir ar juos gali skirti šeimos daktarė ar reikia nuomotis? Ar aplomai jų yra poliklinikoje?ačiū laukiu skubiai atsakymo"

Klaipėdos sveikatos priežiūros centre ši paslauga neatliekama, Jums reikėtų kreiptis į Socialinės paramos skyrių.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Vaiva (2017.12.04)

   "Sveiki, norėjau pasiteirauti ar norint užsirėgistruoti į gydimo įstaigą pas šeimos gyditoją reikia turėti su savimi ligos knygelę ar kitus dokumentus? (Atvykau iš kito miesto, ir reikia prisiregistruoti) ačiū."

Laba diena, Norint prisirašyti Vš. Į. Klaipėdos sveikatos priežiūros centre Jums reikėtų atvykti į registratūrą prie III langelio (adresu Taikos pr. 76). Tuomet pasirašysite sutartį su pasirinktu šeimos gydytoju. Atvykstant turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Ambulatorinę kortelę mes užprašysime patys.

Klaipėdos SPC registratūros vyresnioji administratorė S. Janušonienė


Tomas (2017.11.21)

   "Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar jūsų centre vyksta užsiėmimai nugaros/stuburo skausmams mažinti? Jeigu taip, kiek kartų per savaitę maždaug būna procedūrų ir koks jūsų darbo laikas? Nes pats esu dirbantis, 24m. vaikinas, turiu 25proc.darbingumą. Be to, buvau jau konsultacijoje pas neurologą, dėl pasikartojančių stuburo skausmų, nugaros tirpimo, ar dar reiktų šeimos gydytojo siuntimo, norint gauti procedūras bei kokių dokumentų apskritai reikėtų? Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją. Geros dienos. Pagarbiai Tomas"

Laba diena, mūsų Centre (Klaipėdos SPC) pravedami kineziterapiniai užsiėmimai FMR skyriuje. Gydytojas neurologas ar šeimos gydytojas turi nukreipti Jus gydytojo reabilitologo konsultacijai (FMR gydytojas). Gydytojas reabilitologas paskirs reabilitacinį gydymą, į kurį įeina fizioterapija, masažas, kineziterapijos užsiėmimai. FMR skyriaus darbo laikas I-V 8.00 – 20.00 val. 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Alvyda (2017.11.20)

   "Laba diena, Internetiniame puslapyje negaliu rasti kokiomis valandomis galiu priduoti kraujo tyrimą iš venos (6 aukštas)? Iš anksto ačiū už atsakymą."

Laba diena, bendras kraujo tyrimas + biochemija + imunologija suaugusiems atliekamas darbo dienomis 8.00-12.00 val. (nevalgius). Bendras kraujo tyrimas - I-V 8.00-14.00 val. (704 kab., 7 aukštas).

Klinikinės diagnostikos laboratorijos vyr. slaugytoja D. Juknienė


Aušra (2015.03.17)

   "Sveiki, norejau paklaus ar jusu istaigoje yra diabetines koju prieziuros kabinetas? Ar galima pasidaryti bet kam pedikiura jei yra nuospaudu."

Mūsų įstaigoje yra diabetinės kojų priežiūros kabinetas. Jeigu nesate diabetikas, procedūra - mokama. Šia paslauga gali naudotis visi, reikia registruotis registratūroje (galima internetu).

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Rima (2015.02.26)

   "Esu registruota Šiltės r.sav. ar galima pas jus pasidaryti kaulo tankio tyrimą. Ką reikia turėti ir kiek tai kainuoja?"

Kaulų tankio tyrimas Klaipėdos SPC atliekamas tik mokamai ir kainuoja 13,90 eur. Kreiptis į registratūrą prie II langelio, kur užpildys reikiamą medicininę dokumentaciją ir duos apmokėjimo kvitą. Kaulų tankio kabinetas dirba I-V 8.00 - 13.00 val. 

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Dženeta (2015.02.23)

   "Labas vakaras, norėčiau lankyti baseiną Sveikatos priežiūros centre, noriu sužinoti ar reikia daktaro išrašo norint lankyti ar galima ir neturint sveikatos problemų, profilaktiškai ir kokia būtų kaina? Ačiū už atsakymą"

Klaipėdos m. SPC Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje baseine pravedami kineziterapiniai užsiėmimai pacientams su įvairia patologija, užsiėmimus rekomenduoja FMR gydytojas, užsiėmimai mokami, kaina - 6,48 eur.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos vedėjas V. Rožnov


Danutė (2015.02.04)

   "Sveiki.Norėjau paklausti,ar dirbant valytoja mažoje maisto prekių parduotuvėje reikalingas dar koks pažymejimas neskaitant sanitarines knygelės"

Jums reikalingas higienos įgūdžių atestavimo pažymėjimas. Mūsų Centre kursai vyksta III aukšte, 326 kab., 12 val.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Živilė (2015.01.26)

   "Laba diena, Šiuo metu laukiuosi, kovo gale turiu gimdyti. Kada reikia pasirinkti vaikučiui gydytoją? Norėčiau prisiregistruoti pas gydytoją T.Miliajevą. Tikriausiai reikia atvykti į jūsų šeimos medicinos skyrių ir kreiptis į registratūrą? Ačiū už atsakymą"

Gyd. T. Miliajeva dirba Klaipėdos SPC I-ame padalinyje I-ame šeimos medicinos skyriuje (Pievų tako g. 38), III a, 308 kab. Jūs galite atvykti T. Miliajevos darbo metu ir susipažinti su gydytoja bei aptarti dėl prisirašymo. Prisiregistruoti galima tik gimus vaikučiui ir turint vaiko gimimo liudijimą. Visą informaciją Jums suteiks ir registratūros darbuotojai, tel: 41 00 13, 41 00 24.

I šeimos medicinos skyriaus vyr. slaugytoja D. Madelienė


Kristina (2015.01.23)

   "Norėčiau paklausti, kokios NEMOKAMOS reabilitacinės procedūros gali būti skiriamos SPC esant " M02.8 Kitos reaktyviosios artropatijos " ??? Koks bendras procedūrų skaičius?"

Reabilitacijos procedūras skiria FMR gydytojas konsultacijos metu. Viskas priklauso nuo paciento nusiskundimų, funkcinės būklės, klinikos. Fizioterapijos procedūros, masažai, kineziterapija - nemokamos.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Simona (2015.01.07)

   "Laba diena, noreciau suzinot jeigu nesu pas jus registruota ar galeciau apsilankyti pas ginekologa? Ir kiek tai kainuotu? Aciu"

Neprisirašiusiems Klaipėdos SPC pirminio lygio akušerio-ginekologo priėmimas ar konsultacija, įskaitant būtinosios dokumentacijos įforminimą, kainuoja 15.93 eur.

Ambulatorinių konsultacijų departamento vadovas V. Popovas


Gabrielė (2014.12.02)

   "Laba diena. Ar būtina gauti šeimos gydytojo siuntimą norint apsilankyti pas dermatologą, ginekologą,ar tiesiog atlikti kraujo tyrimus? Esu socialiai drausta ir užsiregistravusi Jūsų centre,tačiau labai senai nesilankiau"

Laba diena, siuntimų ginekologui ir dermatologui nereikia. Norint atlikti kraujo tyrimus būtina registruotis pas šeimos gydytoją.

II šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Gintarė (2014.11.25)

   "Laba diena, ar jūsų centre skiepijama nuo hepatitų A ir B (kombinuota vakcina).Jei taip,pasakykite kiek kainuoja.Ačiū"

Laba diena, Twinrix 1 dozė - 138,98 Lt. Reikia trijų dozių. I siepas, II skiepas po mėnesio, III skiepas - 5 mėn. po antro skiepo.

II šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Kornelija (2014.11.17)

   "Sveiki, norėčiau sužinoti ar pas Jus odontologo paslaugos kainuoja kaip ir pas privačius odontologus ar tik reikia mokėti už vaistus? esu studentė"

Laba diena, mūsų gydymo įstaigoje mokėti reikia už odontologines medžiagas. Už darbą mokėti nereikia, todėl paslauga yra pigesnė.

Pagarbiai, chirurgijos ir odontologijos skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Vilma (2014.10.10)

   "Sveiki, jeigu esu nedrausta privalomuoju sveikatos draudimu, taciau noreciau uzsiregistruoti pas ginekologe, nes itariu nestuma, kiek man tai kainuotu?"

Laba diena, nedraustiesiems gydytojo akušerio-ginekologo priėmimas ar konsultacija, įskaitant būtinosios dokumentacijos įforminimą, kainuoja 55,00 Lt. Kreiptis į registratūrą.

Ambulatorinių konsultacijų departamento vadovas V. Popovas


Giedrė (2014.09.17)

   "Laba diena. Sakykite, jeigu noriu patekti pas ginekologę Talijūnienę, tai kokiu laiku turiu kreiptis? Nes internete yra pateiktas gydytojos darbo laikas ir atskirai konsultacijų laikas. Ar teisingai suprantu, kad reikia kreiptis konsultacijoms skirtu laiku?"

Gerb. Giedre, jei Jūs esate prisiregistravusi mūsų Centre, Jums reikėtų kreiptis gydytojos darbo laiku.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Olga (2014.09.10)

   "laba diena,mes nesame presiregistrave pas jumis,turim siuntima mankstoms (kudikiams 5 menesiu),ar galima pas jumis mankstintis?"

Gerb. Olga, Klaipėdos m. SPC fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje vyksta kineziterapijos užsiėmimai, prašome turėti siuntimą iš fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Ingrida (2014.08.18)

   "Sveiki domina klausimas,ar reikalingas siuntimas is seimos gydytojo jeigu noriu is savo lesu profilaktiskai eiti pas jus i povandeninius masazus ar siaip kuno masazus?Ir ar seimos gyditoja gali jo neduoti.Aciu"

Gerb. Jurgita, Klaipėdos m. SPC profilaktiškai galima atlikti  povandeninį masažą (kreiptis į 119 kab.) ir klasikinį masažą (125 kab.), be FMR gydytojo siuntimo procedūros mokamos.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Irena (2014.06.26)

   "Atvežus į polikliniką nevaikštantį garbaus amžiaus ligonį apžiūrai (kojos lūžis), ar yra galimybė privežimui iš mašinos iki gydytojo kabineto gauti iš jūsų vežimėlį"

Gerb. Ausra, registratūroje yra vežimėlis, kuriuo galite pasinaudoti.

II šeimos medicinos skyriaus vyr. slaugytoja L. Vitkutė


Mindaugas (2014.06.04)

   "Sveiki, norejau paklausti ar galima keisti seimos gyditoja ir kaip tai padaryti ? Aciu"

Gerb. Mindaugai, Jūs galite pakeisti savo šeimos gydytoją. Jeigu gyvenate kitame, ne šeimos gydytojo aptarnaujamame rajone (apylinkėje), reikėtų susiderinti su Jūsų pasirinktu gydytoju. Sutartys sudaromos registratūroje, prie III langelio.

II šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Marija (2014.05.26)

   "Sveiki. Koks skirtumas tarp seimos gydytojo ir vidaus dydytojo?"

Gerb. Marija, Klaipėdos SPC šeimos gydytojai gali dispanserizuoti vaikus nuo gimimo, reikalui esant, medicininę pagalbą gali teikti žymiai platesne apimtimi, negu terapeutai. Tai nurodyta šeimos gydytojo normoje (pareigybėje).

II šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Ausra (2014.03.05)

   "Sveiki, ar kainuoja praeiti med. apziura del mokyklines praktikos? Aciu."

Gerb. Ausra, kainuoja - 21,50 lt.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Milda (2014.03.04)

   "Laba diena, norėčiau pasidomėti ar Jūsų įstaigoje galima apsilankyti pas ginekologa su šeimos gydytojo siuntimu nemokamai, jeigu esi registruotas pas šeimos gydytoją kitame rajone?"

Gerb. Milda, jeigu Jūs esate socialiai drausta, su šeimos gydytojo siuntimu, konsultaciją galite gauti nemokamai Ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje VI aukšte. Prašome kreiptis į registratūrą.

Vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai V. Popovas


Viktorija (2014.02.25)

   "Laba diena, norėčiau 7sav. kudikį vesti į Jūsų kūdikių voneles. Tačiau gyvename Kretingoje ir šeimos gydytoja yra Kretingoje. Ar jinai gali išrašyti siuntimą, su kuriuo galėtume eiti į tas voneles? Kokia būtų kaina?"

Gerb. Viktorija, šeimos gydytoja gali parašyti siuntimą. Vienos procedūros kaina - 15 Lt. Kabineto darbo laikas 8.00 - 17.00 val., kab. tel nr. 8(46)496757.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Gin (2014.02.10)

   "Laba diena, laukiame vaikelio, dabar yra 3 mėnuo, norėčiau paklausti, ar gydymo įstaigoje vedami nėščiųjų kursai? Kokia kursų kaina, bei kada prasideda kursų ciklas? Taip pat norėčiau paklausti, ar nėra per anksti pradėti nuo 3 mėnesio? Dėkoju."

Nemokamos paskaitos nėščiosioms vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure, adresu Taikos pr. 76 (buvusi vaikų poliklinika). Būtina registracija tel: 8(46)234796, mob: 8 612 30179. Registracijos metu gausite išsamesnę informaciją.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai V. Popovas


IŠANKSTINĖ
PACIENTŲ
REGISTRACIJA
© Klaipėdos miesto poliklinika
Visos teisės saugomos