Klausimai

Atsakymai į klausimus


Gabrielė (2020.06.30)

"Laba diena, rašau jums čia nes priskambinti niekaip neišeina. Esu naujai persikėlusi gyvent į Klaipėdą ir noriu save ir dukrą prisirašyti pas gydytoją. Kaip aš turiu tą padaryti? Ar galima į polikliniką bet kada ateiti ar reikalinga registracija. Jei reikia registracijos prašau paskirti laiką kada galėčiau atvykti ir prisirašyti pas šeimos gydytoją. Ačiū."

Laba diena, norint prisirašyti prie musų gydymo įstaigos Jums reikės užpildyti elektroninę anketą internetinėje svetainėje www.klaipedospoliklinika.lt. Anketą rasite skiltyje "Paslaugos" - "Elektroninis prisirašymas". Nuoroda: http://www.klaipedospoliklinika.lt/?dir=513.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Asta (2020.06.30)

"Laba diena ar galima priregistruoti vienuolikos metų vaiką jūsų poliklinikoje. Tėvas bedarbis be gyvenamosios vetoes, mama dirba Anglijoje"

Laba diena, taip, Jūs galite priregistruoti vaiką, jei vaikas yra Lietuvos pilietis ir gyvena Lietuvoje.

Vyresnioji vaikų ligų-šeimos gydytoja N. Mandeikienė


Viktorija (2020.06.29)

"Bandžiau prisiskambinti į registratūrą, bet vis rašė, kad linija užimta tad kreipiuosi paštu. Aš įsidarbinau į medienos fabriką, ir man reikia prasišviesti plaučius, šeimos gyd. Sakė, kad tą atlikti haliu pas jus, norėjau pasiteirauti kadangi nesu apdrausta ar tokia procedūra kainuos? Ir dar vienas klausimas ar galėčiau šiandien tai atlikti, kadangi jau įsidarbinau turiu laiko iki pirmadienio atnešti sutvarkytą medicininę knygelę." 

Laba diena, taip, Jūs galite atlikti plaučių rentgenogramą, tačiau būtinas šeimos gydytojo siuntimas. Paslauga yra mokama.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Gedimina (2020.02.25)

  "Sveiki. Atlikau tyrimus prieš operaciją. Ar norint sužinoti rezultatus, reikia registruotis pas šeimos gydytoją? Ar galima tiesiog nuėjus pas gydytoją jų paprašyti? Ačiū. Gedimina"

Tyrimų rezultatus ir paciento sveikatos būklę prieš operaciją turi įvertinti šeimos (gydantis) gydytojas ir išduoti F-27 t. y. išrašą, kuriame nurodoma, kad atlikti operaciją galima. Registruotis apsilankymui pas gydytoją būtina.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Simona (2020.02.11)

  "Sveiki, ar galite patikslinti kaip patekti į vaikų baseiną, ačiū

Į vaikų baseiną pacientas atvyksta su šeimos gydytojo ar gydytojo-reabilitologo siuntimu, kuriame nurodyta, kad pacientas baseiną lankyti gali.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Ina (2020.02.07)

   "Sveiki. Norėčiau paklausti dėl tuberkuliozės tyrimų. Ar atliekami tokie tyrimai suaugusiems (vaikystėje gydžiausi tub.dispanseryje). Norėčiau profilaktiškai išsitirti. Esu prisirašiusi šioje poliklinikoje. Kokios kainos tyrimų? Dėkui."

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje TBC išaiškinti atliekama krūtinės ląstos rentgenograma. Esant neaiškumams, t.y. įtariant TBC procesą, pacientas nukreipiamas gydytojo - pulmonologo konsultacijai į TBC ligoninę.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Jolanta (2020.02.03)

   "Laba diena,noriu lankytis pas genekologa kitoje poliklinikoje,šeimos gydytoja nerašo siuntimo,sako,kad šeimos gydytojas nerašo siuntimo pas genekologa ir jei noriu eiti į kitą poliklinika galiu registruotis mokamai konsultacijai. Ar ji teisi. Pagarbiai Jolanta."

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje dirba I ir II lygio gydytojai akušeriai - ginekologai. Šeimos gydytojams nepriklauso rašyti siuntimus gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai į kitas gydymo įstaigas. Siuntimo išrašymo t. y. nukreipimo specialistui klausimą sprendžia šeimos gydytojas.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Kęstas (2019.12.11)

"Laba diena, kaip galima butu uzsiregistruoti pas urologa? ar butinas seimos gydytojos israsas? Ar galima registraturoi? Ir kokia kaina?"  

Užsiregistruoti pas gydytoją-urologą galima internetu arba atvykus į Klaipėdos miesto poliklinikos registratūrą (adresu Taikos pr. 76). Šeimos gydytojo siuntimas yra būtinas.

 

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Titas (2019.12.11)

"Sulaukiau pilnametystės, klausimas kokia yra tolimesnė eiga, jei nebeesi registruotas pas vaikų gydytoją? Galima nueiti pas betkurį šeimos gydytoją ar tai turi kažkas paskirti?" 

Suėjus 18 metų asmenys automatiškai perrašomi šeimos arba vidaus ligų gydytojui.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Dovilė (2019.12.10)

"Sveiki. Esu nėščia 8 mėnesį, norėjau paklausti ar odontologas priimtų sutvarkyti skaudanti dantį? Ir koks kainynas?"

Pirmiausia gydytojas turėtų apžiūrėti skaudamą dantį, o vėliau galima vertinti.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Svetlana (2019.11.18)

"Laba diena, gyvenu Veterinarijos g. 4, kokia ambulatorijai ir gydytojui priklausyčiau? Norėčiau pereiti iš jūrininkų poliklinikos."

Šiaurinėje miesto dalyje VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos padalinių nėra. Jei norite lankytis adresu Taikos pr. 76 ir sudaryti sutartį su Jūsų pasirinktu gydytoju, prašome atvykti į registratūrą su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Karina (2019.11.18)

"Laba diena, teko girdėti, jog registruotiems šioje įstaigoje nepilnamečiams asmenims burnos higienos paslauga yra nemokama. Ar tai tiesa? Jeigu ne, kokia šios paslaugos kaina? Ačiū"

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje nepilnamečiams asmenims burnos higiena teikiama nemokamai.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Vismantas (2019.10.02)

"Laba diena, bandau gauti savo vaikiškų skiepų istorijos knygutę. Kaip operatyviausiai būtų įmanoma gauti informaciją apie vaikystėje atliktus skiepus?Ar galite šią informaciją suteikti elektroniniu būdu arba telefonu, ar būtinai reikia kreiptis vietoje atvykus?"

Norint gauti savo skiepų istorijos išrašus, prašome atvykti į VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos registratūrą prie I arba II registratūros langelio (Taikos pr. 76, Klaipėda) su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Originalas nebus išduodamas, Jums galėsime pateikti išrašų kopijas.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Danguole (2019.08.01)

"Ar Jūsų įstaigoje teikiamos nuolatinės sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, kurios metu pacientui vaistai išrašomi nuotoliniu būdu ir nereikia atvykti į gydymo įstaigą?"

Taip. Registratūroje reikia atidėti gydytojui kortelę ir pagal ministro įsakymą per 3 d.d. gydytojas išrašys vaistus.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


 

Edita (2019.07.08)

"sveiki , norejau pasiteirauti ar reikia gyditojos siuntimo ,kad uzsisakyti procedura ,,zarko duso ,??? ir kokia kaina proceduru??? deekui .lauksiu atsakymo" 

Šarko dušo procedūra yra mokama. Vienos procedūros kaina – 4, 90 eur. Reikalingas gydytojo siuntimas bei registracija pas gydytoją-reabilitologą.  Mielai priimsime Jums patogiu laiku.

Gydytoja-reabilitologė L. Golikova


Viktorija (2019.07.01)

"Laba diena, norėčiau persiregistruoti į Jūsų SPC pas šeimos gydytoja Valentina Kudrickaja, šiuo metu esu registruota Mažeikių rajone. Ar tai galima padaryti internetu ar reiktu atvykti į registratūrą?"

 

Norėdama prisiregistruoti prie mūsų gydymo įstaigos, Jūs turite atvykti į VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro registratūrą, adresu Taikos pr. 76,  su asmens dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


 

Giedrė (2019.06.26)

"Sveiki, esu neprisirašiusi prie jūsų poliklinikos, tačiau noriu praeiti higienos įgūdžių mokymus. Ar galiu tai padaryti pas jus, jei nesu prisirašiusi? Ačiū už atsakymą." 

Taip, higienos įgūdžių kursus išklausyti galite ir neprisirašiusi prie mūsų gydymo įstaigos.

Sveikatos mokymų organizatorė I. Jocienė

 


Henrita (2019.05.31)

"Noreciau priregistruoti dar negimusi vaika pas gydytoja Vaidaugu ambulatorijoje, kur man reiktu atvykti? Ir kaip vyks registracija, nes vaikas dar negimes, o kai gims, gydytojas turi atvykti i namus apziureti pirma karta."

Jūs turėtumėte atvykti pas gydytoją prieš gimdymą susitarti iš anksto bei informuoti apie numatomą gimdymo datą. Vaiką pas gydytoją galima priregistruoti tik jam gimus.

 

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Laima (2019.05.27)

      "Kiek kainuoja burnos higiena prisirasiusiems jūsų poliklinikoje" 

 

Burnos higienos kaina priklauso nuo turimų dantų skaičiaus.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


 Anastasija (2019.05.15)

                                                             "Sveiki, ar reikia siuntimo pas genekologą? Noriu profilaktiškai pasitikrinti."

Jeigu Jūs pageidaujate profilaktiškai pasitikrinti pas gydytoją akušerį-ginekologą ir esate prisirašiusi pas šeimos gydytoją mūsų Centre, siuntimo nereikia.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


 

Raimonda (2019.05.15)

"Laba diena,jei esu prisiregistravusi jurininku poliklinikoje,taciau ginekologe noreciau jusu poliklinikoj pasirinkti ir pas ja lankytis,ka tuo atveju man daryti?...Aciu uz atsakyma." 

Jeigu pageidaujate gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijos Klaipėdos sveikatos priežiūros centre, o esate prisirašiusi Jūrininkų SPC, Jūs galite konsultuotis pas antro lygio gydytoją akušerį-ginekologą, turint siuntimą antro lygio gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai iš savo šeimos gydytojo kiekvienam vizitui. O jeigu Jūs esate nėščia, nėščiųjų priežiūra teikiama tik ten, kur Jūs esate prisirašiusi, tai yra Jūrininkų SPC.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Neringa (2019.05.13)

 "Sveiki. Ar galima pasiimti siuntimą ne iš savo šeimos gyditojos, jei tuo metu tavo šeimos gyditoja nedirba?" 

Siuntimą išduoti gali tik šeimos gydytojas arba jam nesant, jį vaduojantis gydytojas, kuris sprendžia išdavimo tikslingumą ir esant indikacijoms jį išduoda.

 

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Irena  (2019.05.09)

  "Ar telefonu galima issirasyti nedarbingumo lapelį ?" 

Telefonu išsirašyti nedarbingumo pažymėjimą galima tik Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai paskelbus gripo epidemiją.

 

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


Gabrielė  (2019.05.02)

  "Kokiomis dienomis ir kokiomis valandomis , kuriame kabinete galima praeiti medicininę dėl darbo , bei ar reikia registruotis norit gauti leidimą dirbti su maistu ?" 

Norint atlikti medicininę patikrą dėl darbo prašome kreiptis darbo dienomis į 701 kabinetą 9.00 – 16.00 val. Higienos įgūdžių kursai maisto įmonių darbuotojams vyksta kasdien 11 val. (iš anksto registruotis nereikia).

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Germantė  (2019.04.28)

"Sveiki noriu paklausti ar kainuoja prisirasymas prie jūsų poliklinikos pas šeimos gydytoją?"

Prisirašymas prie įstaigos pirmą kartą kainuoja 0,30 eur., o jei po paskutinio prisirašymo nepraėjo 6 mėnesiai – 3,00 eur.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė


Vytas (2019.04.25)

"Sveiki,ar reikia iš anksto užsiregistruoti norint pasitikrinti sveikatą dėl darbo? Į kokį kabinetą reikia eiti?"

Registruotis iš anksto nereikia, atvykite į 701 kabinetą 9.00 – 16.00 val.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Agnė (2019.04.19)

"Sveiki. Kiek pas jus kainuoja burnos higiena?"

Priklauso nuo dantų skaičiaus, nuo konkromentų kiekio, kur susiformavę akmenys (po dantenomis ar virš jų). Kaina skiriasi prisirašiusiems ir neprisirašiusiems mūsų Centre pacientams. Vieno danties kaina svyruoja 1,20 eur. – 1,70 eur.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vedėja R. Kavolienė


Renata  (2019.04.15)

"Laba diena norėčiau pasiteirauti kaip yra priimami neįgalus žmonės pas šeimos gydytojus. Ar jiems reikia imti talonelius?" 

Talonas pas gydytoja reikalingas, nes talone nurodomas ir skiriamas laikas priėmimui. Nesant galimybei užsiregistruoti iš anksto priėmimo laiką reikia derinti su gydytoju.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Laura  (2019.04.04)

"Laba diena, jei nesu uzsiregitravusi jusu poliklinikoje, ar galiu pereiti komisija del teisiu? Kokiame kabinete ir nuo kelintos valandos?

Jeigu nesate prisiregistravusi mūsų gydymo įstaigoje, Jums reikia atnešti išrašą iš savo šeimos gydytojo apie persirgtas ligas. Jums reikia atvykti į Profilaktinį skyrių 701 kab., kabinetas dirba nuo 8.00 val.

Profilaktinio skyriaus vyr. slaugytoja R. Beniušienė


Guoda  (2019.04.04)

"Sveiki, ar galiu eiti tvarkytis dantis į jūsu Sveikatos proežiūros centra, nors esu registruota kitame mieste, čia gyvenu neregistruota. Galimybės važinėti pas odontologa savo mieste neturiu. Kokias prielaidas galėtumėte pasiūlyti? Ar tik registracija jūsu Sveikatos priežiūros centre?"

Galite gydyti dantis mūsų gydymo įstaigoje, kaip pacientė neprisirašiusi prie Vš. Į. Klaipėdos sveikatos priežiūros centro. Įkainiai didesni negu prisirašiusiųjų.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Giedrė  (2019.03.04)

"Laba diena, Ar teikiamos odontologų paslaugos (danties - šaknies rovimas) neįgaliems asmenims namuose. Jei taip kur kreiptis. Ačiū." 

Namuose ši paslauga neteikiama, turite organizuoti paciento atvežimą į odontologinį kabinetą.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė


Julija (2019.01.28)

"Sveiki.Kam priklauso nemokamas viso kuno masazas?Jeigu neturiu jokiu letiniu lygu,galiu prasyti siuntimo savo seimos gydytojos?

Klaipėdos sveikatos priežiūros Centre nemokamas masažas atliekamas pagal fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paskyrimą.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


Aurelija (2018.11.19)

"Laba diena. Norėjau paklausti, ar galima pas jus kreiptis gydytojo ginekologo konsultacijai, jei nesu prisirašiusi jūsų poliklinikoje? Kiek tokiu atveju kainuotų ginekologo konsultacija. Ačiū." 

Kreiptis galima. Turint siuntimą iš Jūsų šeimos gydytojo, gydytojo akušerio-ginekologo konsultacija bus nemokama, jei siuntimo neturite – mokama. Mokama konsultacija kainuoja 15,30e, su echoskopija ar kolposkopija – 27,10e.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Živilė (2018.11.14 ) 

"Sveiki. Norėčiau sužinoti nuo kokio amžiaus galima kūdikius vesti į baseiną, užsiėmimams, ir kokia būtų kaina?"

Klaipėdos sveikatos priežiūros centre užsiėmimai vaikams vyksta nuo 7 savaičių - vonelėse, nuo 6 mėnesių – baseine. Vonelių kaina vienam kartui – 5,80e., baseino – 8,30 e. Apsilankius pirmą kartą vonelėse atliekamos 3 procedūros, kurių metu kineziterapeutės mokina tėvelius pratimų vandenyje. Po apmokinimo galima dirbti su vaiku namuose, bet būtina apsilankyti vėl, nes vėliau didinamas krūvis vaikui. Vaikai sulaukę 6 mėn. keliauja į baseiną kartu su vienu iš tėvų. Nuo 4 metų vyksta vaikų grupiniai užsiėmimai. Rekomenduojame 1-2 kartus per savaitę.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov


                                                                                                                                        Margarita (2018.09.10)

"Laba diena, norint prisiregistruoti pas seimos gyd. dirbanti sioje istaigoje reikia atvykti i vieta?"

Norint prisirašyti Klaipėdos SPC reiktų atvykti į registratūrą prie 3-čio langelio ir pateikti asmens dokumentą. Kaina – 0,30 eur. (jei po paskutinio prisirašymo praėjo puse metų ar daugiau) arba 3,00 eur. (jeigu dar nėra praėję pusę metų).

Registratūros vyresnioji administratorė Silvija Janušonienė


Kristina (2018.08.31)

"Labas vakaras noriu pasidaryti tepinelio tyrima. Norejau paklausti ar reikia uzsiregestruoti? Ir kiek kainuoja?"  

Laba diena. Socialiai draustiems ir Klaipėdos SPC prisirašiusiems pacientams ginekologinis tepinėlis atliekamas nemokamai. Reikia atvykti į priėmimą pas gydytoją ginekologą. Tai padaryti galite užsiregistravus iš anksto arba kreiptis į registratūrą ir Jus nukreips pas tuomet dirbantį gydytoją-ginekologą.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja Irina Bondarenko


Rita (2018.07.26)

"Noreciau paklausti keleta klausimu. Kaip per pusvalandi sugebama isdalinti talonus visam menesiui pedikiurui gydomajam? Ir antras klausimas - vakar liepoos 16 d.,atvykau i poliklinika, kad gyvai pasiimti talona, nes telefonu neimanoma prisiskambinti.Vaizdas, nors kviesk zurnalistus! Visi langeliai dirba, bet zmoniu srautas taip suskirstytas, kad prie visu langeliu po viena zmogu arba nei vieno, o prie pirmo langelio- 100 zmoniu? Kodel taiop "protingai" sugalvota? Pensininkai, invalidai ir t.t. turi stoveti puse dienos? Eile greitai neina, tycia stovejau ir ziurejau. Aisku, isejau, nes del sveikatos negaliu tiek stoveti. Todel norisi paklausti, kodel tyciojates is zmoniu?" 

Laba diena. Talonai rugpjūčio mėnesiui buvo dalinami tik vienai savaitei, nes gydomojo pedikiūro kabineto bendrosios praktikos slaugytoja atostogaus 2018 08 13 – 2018 08 31 d. Talonai yra dalinami keliais būdais:

  1. Telefonais: 8 (46) 496720; 8 (46) 796719; 8 (46) 343971.
  2. Registratūroje prie 1 langelio.
  3. Elektroninėje sistemoje – sergu.lt

Diabetu sergančių žmonių nuolat daugėja, todėl talonų nuolat trūksta. Beje, ši paslauga atliekama ne tik mūsų Centre. Ja galite pasinaudoti: Jūrininkų SPC, „Uosto poliklinikoje“. Apgailestaujame, dėl patirtų nepatogumų.

Registratūros vyresnioji administratorė Silvija Janušonienė


Aldona (2018.04.19)

"labas mano dukra susirgo 1 tipo cukrinis debetas dabar gulim kauno klinikuose o kaip paleis namo net bijau kaip cia bus su tais skaicizvimais angliavandeniu tsi ar pas jus yra dietologe kur galetume kreiptis" 

Laba diena. Klaipėdos sveikatos priežiūros centre dietologo nėra. Jums reikėtų kreiptis į Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinę polikliniką, adresu Karoso g. 13, endokrinologo ir dietologo konsultacijai.

Vyresnioji vaikų ligų gydytoja – šeimos gydytoja Nijolė Mandeikienė


Gražvydas (2018.04.06)

"Laba diena, kadangi paskambinus informacijos numeriu nukreipiama yra į skiepų kabinetą, o ten nekelia ragelio tai prašau informuoti ar turite skiepų suaugusiems ir vaikams nuo erkinio encefalito ? Jei taip tai kokio tai gaminto ir kokia kaina ? Iš anksto Ačiū už greitą atsakymą"

Laba diena. Taip, turime vakciną nuo erkinio encefalito "TicoVac" (Austrijos gamintojo). Kaina vaikui – 23,10 eur., suaugusiam – 23,80 eur.

Skiepų kabineto bendrosios praktikos slaugytoja T. Tamulynienė


Andrej (2018.03.27)

"Sveiki, ar epidemijos metu galima gauti nedarbingumo pazymejima telefonu?"

Laba diena. Epidemijos metu nedarbingumo pažymėjimą galima rezervuoti telefonu.

Šeimos medicinos departamento vadovė A. Razgienė


Marija (2018.03.16)

"Sveiki! Esu nescia noriu atsistoti iskaitai pas gynekologa I universitetyne ligonine . Tam reikia man siuntyma is seimos gydytojos. Ar gali duoti seimos daktare siuntyma? Aciu" 

Laba diena. Nėščiųjų priežiūra yra vykdoma pirmame lygyje. Nėščiąją prižiūri gydytojas akušeris-ginekologas arba šeimos gydytojas. Į Universitetinę ligoninę nėščiosios siunčiamos tik konsultacijai. Siuntimą konsultacijai gali duoti nėščią prižiūrintis gydytojas (šeimos medicinos gydytojas arba gydytojas akušeris-ginekologas).

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko


Sigutis (2018.02.12)

   "Sveiki, ar pas Jus vyksta mankštos baseine nėščioms?"

Laba diena, Nuo 2017 06 01 d. Centro 1-as šeimos medicinos skyrius, veikęs adresu Pievų tako g. 38, perėjo viešosios įstaigos Jūrininkų sveikatos priežiūros centras žinion, apie ką buvo informuota viešosios įstaigos Klaipėdos sveikatos priežiūros centras internetinėje svetainėje adresu: klaipedosspc.lt skiltyje „Informacija“ (taip pat ir miesto dienraščiuose).

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja A. Pangonienė


Kristina (2018.01.26)

   "Sveiki, ar pas Jus vyksta mankštos baseine nėščioms?"

Laba diena, Klaipėdos sveikatos priežiūros centre Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje vyksta kineziterapija vandenyje nėščiosioms (gydomoji mankšta). Užsiėmimus praveda patyrę kineziterapeutai. Prašome kreiptis į 115 kab. (baseinas) arba į 202 kab. Rekomenduojame turėti siuntimą iš akušerio-ginekologo ar gydytojo reabilitologo, kad galite lankyti baseiną. Užsiėmimai mokami.

FMR skyriaus vedėjas V. Rožnov


Kristina (2018.01.25)

   "Sveiki. Norėjau paklausti, ar būtinai reikia būti prisiregistravus prie jūsų, jeigu noriu su siuntimu iš savo miesto eiti prie GYDYTOJO OTORINOLARINGOLOGO?"

Laba diena, Informuojame, kad pas gyd. specialistus su siuntimu galite kreiptis į bet kurią įstaigą, teikiančią šias paslaugas.

Centro vyr. gydytoja L. Venckienė


Indrė (2018.01.22)

   "Sveiki, ar išduodate kompensuojamų vaistų knygeles.? Kokius dokumentus reikia su tavimi turėti? Turiu sena knygelę, bet vaistinėje negalėjo išduoti paskirtų vaistų, kadangi buvau išvykusi gyventi į užsienį.Psgarbiai, I.J."

Laba diena, Klaipėdos sveikatos priežiūros centre išduodamos kompensuojamų vaistų knygelės (105 kab.). Su savimi turėkite seną kompensuojamųjų vaistų knygelę ir asmens dokumentą.

Registratūros vyresnioji administratorė S. Janušonienė

IŠANKSTINĖ
PACIENTŲ
REGISTRACIJA
© Klaipėdos miesto poliklinika
Visos teisės saugomos