Pacientų padėkos medikams

2024 06 12

Patys šilčiausi padėkos žodžiai medikams – iš pacientų. Už nuoširdumą, puikią priežiūrą slaugytojai Miglei Čeblauskienei dėkoja pacientės Tatjana Reiman ir Audronė Andrustina. Už išgelbėtą gyvybę – nuoširdžiausia padėka gydytojui chirurgui Broniui Koščicui.

Poliklinikos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjui Vladimirui Rožnovui už puikiai suformuotą komandą, slaugos administratorei Izolinai Baltrušaitienei už malonų ir pozityvų bendravimą, kineziterapeutei Laurai Būgienei, masažuotojai Astai Būgienei, slaugytojoms Teresei Umbrasienei ir Jolantai Slabienei už malonų ir dėmesingą aptarnavimą dėkoja pacientė Vincenta Kusienė.

Šios pacientės padėka už rūpestingą gydymą, malonų ir ramų bendravimą skirta ir gydytojai odontologei Rimai Idzelienei. Gydytojui urologui Sergejui Zaicevui už profesionalumą ir humaniškumą – padėka nuo paciento Rolando.

2024-06-12 15:48:33