Šeimos medicinos centre - nauja vadovė

2024 06 11

Klaipėdos miesto poliklinikos Šeimos medicinos centrui nuo šiol vadovaus gydytoja Vilija Ežerskytė. Ji pakeis ilgametę vadovę Liliją Jokubauskienę.

Buvusi ilgametė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėja V.Ežerskytė nusprendė pakeisti darbo pobūdį. Pasak gydytojos, dirbdama ligoninėje, matė, koks sunkus šeimos gydytojų darbas, su kokiomis problemomis susiduria pacientai, tad susipažinusi artimiau su darbo pobūdžiu, pastangas kreips siekiant palengvinti šeimos gydytojų darbą ir pateisinti pacientų poreikius.

Geriau susipažinusi su Šeimos medicinos centro vadovės darbu, V.Ežerskytė planuoja tęsti klinikinį darbą su pacientais ir dirbti vidaus ligų gydytoja. Administraciniame ir klinikiniame darbe, susijusiame su slauga, jai talkins bendrosios praktikos slaugytoja Daina Vaitkevičienė.

Nuotraukoje – V.Ežerskytė (pirma iš kairės) ir D.Vaitkevičienė.

2024-06-11 16:45:43