Klausimai-atsakymaiSveiki. Atlikau tyrimus prieš operaciją. Ar norint sužinoti rezultatus, reikia registruotis pas šeimos gydytoją? Ar galima tiesiog nuėjus pas gydytoją jų paprašyti? Ačiū. Gedimina

Gediminas (2023-01-16)

Tyrimų rezultatus ir paciento sveikatos būklę prieš operaciją turi įvertinti šeimos (gydantis) gydytojas ir išduoti F-27 t. y. išrašą, kuriame nurodoma, kad atlikti operaciją galima. Registruotis apsilankymui pas gydytoją būtina.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė

Sveiki, ar galite patikslinti kaip patekti į vaikų baseiną, ačiū

Simona (2023-01-16)

Į vaikų baseiną pacientas atvyksta su šeimos gydytojo ar gydytojo-reabilitologo siuntimu, kuriame nurodyta, kad pacientas baseiną lankyti gali.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjas V. Rožnov

Sveiki. Norėčiau paklausti dėl tuberkuliozės tyrimų. Ar atliekami tokie tyrimai suaugusiems (vaikystėje gydžiausi tub.dispanseryje). Norėčiau profilaktiškai išsitirti. Esu prisirašiusi šioje poliklinikoje. Kokios kainos tyrimų? Dėkui.

Ina (2023-01-16)

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje TBC išaiškinti atliekama krūtinės ląstos rentgenograma. Esant neaiškumams, t.y. įtariant TBC procesą, pacientas nukreipiamas gydytojo - pulmonologo konsultacijai į TBC ligoninę.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė

Laba diena ar galima priregistruoti vienuolikos metų vaiką jūsų poliklinikoje. Tėvas bedarbis be gyvenamosios vetoes, mama dirba Anglijoje

Asta (2023-01-13)

Laba diena, taip, Jūs galite priregistruoti vaiką, jei vaikas yra Lietuvos pilietis ir gyvena Lietuvoje.

Vyresnioji vaikų ligų-šeimos gydytoja N. Mandeikienė

Laba diena,noriu lankytis pas genekologa kitoje poliklinikoje,šeimos gydytoja nerašo siuntimo,sako,kad šeimos gydytojas nerašo siuntimo pas genekologa ir jei noriu eiti į kitą poliklinika galiu registruotis mokamai konsultacijai. Ar ji teisi. Pagarbiai Jolanta.

Jolanta (2020-02-03)

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje dirba I ir II lygio gydytojai akušeriai - ginekologai. Šeimos gydytojams nepriklauso rašyti siuntimus gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai į kitas gydymo įstaigas. Siuntimo išrašymo t. y. nukreipimo specialistui klausimą sprendžia šeimos gydytojas.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė

Laba diena, kaip galima butu uzsiregistruoti pas urologa? ar butinas seimos gydytojos israsas? Ar galima registraturoi? Ir kokia kaina?

Kęstas (2019-12-11)

Užsiregistruoti pas gydytoją-urologą galima internetu arba atvykus į Klaipėdos miesto poliklinikos registratūrą (adresu Taikos pr. 76). Šeimos gydytojo siuntimas yra būtinas.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko

Sulaukiau pilnametystės, klausimas kokia yra tolimesnė eiga, jei nebeesi registruotas pas vaikų gydytoją? Galima nueiti pas betkurį šeimos gydytoją ar tai turi kažkas paskirti?

Titas (2019-12-11)

Suėjus 18 metų asmenys automatiškai perrašomi šeimos arba vidaus ligų gydytojui.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė

Sveiki. Esu nėščia 8 mėnesį, norėjau paklausti ar odontologas priimtų sutvarkyti skaudanti dantį? Ir koks kainynas?

Dovile (2019-12-10)

Pirmiausia gydytojas turėtų apžiūrėti skaudamą dantį, o vėliau galima vertinti.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė

Laba diena, gyvenu Veterinarijos g. 4, kokia ambulatorijai ir gydytojui priklausyčiau? Norėčiau pereiti iš jūrininkų poliklinikos.

Svetlana (2019-11-18)

Šiaurinėje miesto dalyje VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos padalinių nėra. Jei norite lankytis adresu Taikos pr. 76 ir sudaryti sutartį su Jūsų pasirinktu gydytoju, prašome atvykti į registratūrą su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė

Laba diena, teko girdėti, jog registruotiems šioje įstaigoje nepilnamečiams asmenims burnos higienos paslauga yra nemokama. Ar tai tiesa? Jeigu ne, kokia šios paslaugos kaina? Ačiū

Karina (2019-11-18)

VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikoje nepilnamečiams asmenims burnos higiena teikiama nemokamai.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė

Laba diena, bandau gauti savo vaikiškų skiepų istorijos knygutę. Kaip operatyviausiai būtų įmanoma gauti informaciją apie vaikystėje atliktus skiepus?Ar galite šią informaciją suteikti elektroniniu būdu arba telefonu, ar būtinai reikia kreiptis vietoje atvykus?

Vismantas (2019-10-02)

Norint gauti savo skiepų istorijos išrašus, prašome atvykti į VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos registratūrą prie I arba II registratūros langelio (Taikos pr. 76, Klaipėda) su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Originalas nebus išduodamas, Jums galėsime pateikti išrašų kopijas.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė

Ar Jūsų įstaigoje teikiamos nuolatinės sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, kurios metu pacientui vaistai išrašomi nuotoliniu būdu ir nereikia atvykti į gydymo įstaigą?

Danguolė (2019-08-01)

Taip. Registratūroje reikia atidėti gydytojui kortelę ir pagal ministro įsakymą per 3 d.d. gydytojas išrašys vaistus.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė

sveiki , norejau pasiteirauti ar reikia gyditojos siuntimo ,kad uzsisakyti procedura ,,zarko duso ,??? ir kokia kaina proceduru??? deekui .lauksiu atsakymo

Edita (2019-07-08)

Šarko dušo procedūra yra mokama. Vienos procedūros kaina – 4, 90 eur. Reikalingas gydytojo siuntimas bei registracija pas gydytoją-reabilitologą.  Mielai priimsime Jums patogiu laiku.

Gydytoja-reabilitologė L. Golikova

Laba diena, norėčiau persiregistruoti į Jūsų SPC pas šeimos gydytoja Valentina Kudrickaja, šiuo metu esu registruota Mažeikių rajone. Ar tai galima padaryti internetu ar reiktu atvykti į registratūrą?

Viktorija (2019-07-01)

Norėdama prisiregistruoti prie mūsų gydymo įstaigos, Jūs turite atvykti į VšĮ Klaipėdos sveikatos priežiūros centro registratūrą, adresu Taikos pr. 76,  su asmens dokumentu.

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė

Sveiki, esu neprisirašiusi prie jūsų poliklinikos, tačiau noriu praeiti higienos įgūdžių mokymus. Ar galiu tai padaryti pas jus, jei nesu prisirašiusi? Ačiū už atsakymą.

Giedrė (2019-06-26)

Taip, higienos įgūdžių kursus išklausyti galite ir neprisirašiusi prie mūsų gydymo įstaigos.

Sveikatos mokymų organizatorė I. Jocienė

Noreciau priregistruoti dar negimusi vaika pas gydytoja Vaidaugu ambulatorijoje, kur man reiktu atvykti? Ir kaip vyks registracija, nes vaikas dar negimes, o kai gims, gydytojas turi atvykti i namus apziureti pirma karta.

Henrita (2019-05-31)

Jūs turėtumėte atvykti pas gydytoją prieš gimdymą susitarti iš anksto bei informuoti apie numatomą gimdymo datą. Vaiką pas gydytoją galima priregistruoti tik jam gimus.

 

Registratūros vyr. administratorė S. Janušonienė

Kiek kainuoja burnos higiena prisirasiusiems jūsų poliklinikoje

Laima (2019-05-27)

Burnos higienos kaina priklauso nuo turimų dantų skaičiaus.

Chirurginio-odontologinio skyriaus vyr. slaugytoja V. Tribičienė

Sveiki, ar reikia siuntimo pas genekologą? Noriu profilaktiškai pasitikrinti.

Anastasija (2019-05-15)

Jeigu Jūs pageidaujate profilaktiškai pasitikrinti pas gydytoją akušerį-ginekologą ir esate prisirašiusi pas šeimos gydytoją mūsų Centre, siuntimo nereikia.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko

Laba diena,jei esu prisiregistravusi jurininku poliklinikoje,taciau ginekologe noreciau jusu poliklinikoj pasirinkti ir pas ja lankytis,ka tuo atveju man daryti?...Aciu uz atsakyma.

Raimonda (2019-05-15)

Jeigu pageidaujate gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijos Klaipėdos sveikatos priežiūros centre, o esate prisirašiusi Jūrininkų SPC, Jūs galite konsultuotis pas antro lygio gydytoją akušerį-ginekologą, turint siuntimą antro lygio gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai iš savo šeimos gydytojo kiekvienam vizitui. O jeigu Jūs esate nėščia, nėščiųjų priežiūra teikiama tik ten, kur Jūs esate prisirašiusi, tai yra Jūrininkų SPC.

Ambulatorinio-konsultacinio skyriaus vedėja I. Bondarenko

Sveiki. Ar galima pasiimti siuntimą ne iš savo šeimos gyditojos, jei tuo metu tavo šeimos gyditoja nedirba?

Neringa (2019-05-13)

Siuntimą išduoti gali tik šeimos gydytojas arba jam nesant, jį vaduojantis gydytojas, kuris sprendžia išdavimo tikslingumą ir esant indikacijoms jį išduoda.

Šeimos medicinos skyriaus vedėja L. Jokubauskienė


2023-01-17, 11:42:27